• Wpisów:47
 • Średnio co: 32 dni
 • Ostatni wpis:3 lata temu, 13:56
 • Licznik odwiedzin:4 126 / 1569 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Trochę względów, trochę troski o innych. W tym cała rzecz."


~ Kubuś Puchatek ~
 

 

Nawet drobiazg może zmienić Twoje życie. W mgnieniu oka może zdarzyć się coś, czego najmniej się spodziewasz i wysłać Cię w podróż, której nie planowałeś, w przyszłość, której sobie nie wyobrażałeś. Dokąd pójdziesz? To nasza życiowa podróż. Nasze poszukiwanie światła. Ale czasem, by znaleźć światło trzeba przejść przez największe ciemności.
 

 

Faktycznie tak jest, nie należy bać się zmian, które powodują ran wyleczenie, kwestia spojrzenia i punkt widzenia, to doświadczenie człowieka zmienia.
 

 
Najpiękniejsze uczucie? Czuć się potrzebnym. Nic temu nie dorówna.


------------------------------------------------------------------------------

po 11 h pracy nareszcie mogę sobie usiąść ! nie jest tak łatwo jak się mogło wydawać. ale można się przyzwyczaić. teraz 3 dni wolnego, więc nadrobię zaległości tutaj. dobranooc ;*!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Gdyby istniała możliwość cofnięcia się do jednego wybranego momentu w życiu, jestem pewna, że każdy by ją wykorzystał. Znaleźlibyśmy się w chwili, gdy powiedzieliśmy o kilka słów za dużo, gdy poszliśmy w złą stronę, gdy zachowaliśmy się nieodpowiednio, gdy odpuściliśmy, gdy mogliśmy zrobić więcej, gdy przestaliśmy walczyć. Myślę, że każdy z nas naprawiłby swój błąd, udoskonaliłby przeszłość, znalazł nową ścieżkę i nie cofał się do momentu, w którym zniszczył wszystko.

-------------------------------------------------------------------------------
no to do pracy rodacy !
10 godzin na nogach.
do wieczora ;*
 

 

Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego trzeba cenić teraźniejszość, a z przeszłości wyciągać mądre wnioski.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Pierwszy dzień w pracy zaliczony ! 6 h na nogach to jakaś tragedia. Jutro 10 h . Trzymajcie kciuki, żebym niczego nie zawaliła, bo to naprawdę super robota


Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają się zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci ukraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.
 

 
zaczynamy pracę !
 • awatar rainbow94: @Ch!c G!rl: wiesz, ciężko, bo nie jestem przyzwyczajona do tylko godzin stania na nogach, ale jest coraz lepiej ;)
 • awatar Ch!c G!rl: fajnie :) powodzenia, a przy okazji jak pierwsze dni?
 • awatar Gość: Gratuluje !
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 

Zawsze dostrzegamy w ludziach to, co złe, ale nigdy nie widzimy tego, co jest z nami nie tak.
 

 
Przyjaciel, to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaka jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś, kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuję porozmawiać o tym, co się dzieje lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia. ;D
 

 
Życie nie zawsze jest łatwe. Po prostu pamiętaj, że nie jesteś jedyna ze swoimi problemami. Zacznij z nimi walczyć.
fot. ja
miejsce: Dolina 5 Stawów.
 

 

" Coś pękło kiedy przyszła codzienność, i wiesz co? zaczęli żyć na odpierdol. "


" Bo tu szczerość to dno i to najciemniejsze. "


" Są ludzie, których nie chcę spotkać bo się wstydzę, nie chce patrzeć im w oczy po tym wszystkim co zrobiłem. "


" Jeden koleś poznał pannę i kochał ją naprawdę, aż nie dopadł na parkingu jej u ziomka w aucie. "


" Jedno słowo może zabić, drugie może dać nadzieje, ale trzecie czasami lepiej zostawić dla siebie. "


" Życie to nic więcej, niż egoizm, hajs i hipokryzja. "
 

 
Z biegiem czasu człowiek uświadamia sobie, co stracił, a co może jeszcze odzyskać. Jakie błędy popełnił i gdzie tkwi problem. Co mógł zrobić inaczej, a czego w ogóle. Są też ludzie, którzy czekają. Czekają na powrót, kolejną wiosnę, uzyskanie odrobiny ciepła od ukochanej osoby, wybaczenie. Chyba należę do obydwóch grup. Czekałam.. Chociaż tego nie lubię. Jestem typem niecierpliwego człowieka. A jednak.. Czekałam. Na co? Na Ciebie, Twoje ramiona, wsparcie, dzień dobry o poranku i dobranoc wieczorem. Każdy człowiek marzy o szczęściu. Tego właśnie chciałam. Zaznać szczęścia z Tobą. Nie potrzebowałam nikogo innego. Chciałam ciebie. Chociaż na początku nie myślałam, że miłość może tyle dawać, że wymaga takiej cierpliwości. Wiesz ? Podziwiam Cię. Wytrwale ratujesz mnie, gdy coś się nie układa, gdy pojawia się problem, którego sama nie umiem rozwiązać. Zawsze chcesz pomóc , choć czasem nie ma pomocy. Jesteś obok i czuję Twoje ciepło. Mówisz do mnie tak pięknie jak nikt nigdy nie mówił. Uśmiechasz się uśmiechem, który jest przeznaczony tylko dla mnie. Patrzysz z wesołymi iskierkami w oczach. Przytulasz, o nic nie pytając. Rozumiesz bez słów. Czasem wydaje mi się, że tylko ja widzę w Tobie te wszystkie zalety, drobiazgi, które dla mnie znaczą najwięcej. Czuję się przez to wyjątkowa. Tylko ty potrafisz mnie szczerze rozśmieszyć i wywołać ciepło w sercu. Tylko na Ciebie potrafię się, aż tak złościć ani na sekundę nie przestając kochać. To o Tobie potrafię godzinami śnić i to o Ciebie potrafię być chorobliwie zazdrosna. Tobie mogę zawierzyć największe tajemnice mej duszy wiedząc, że dochowasz sekretu. Mogę Ci się pokazać zniszczona z rozmazanym makijażem wiedząc, że i tak mnie przytulisz. Wyciągniesz pomocną dłoń, martwiąc się o mnie jak o największy skarb. Każde kocham skierowane w moją stronę czyni mnie wyjątkową. Każdy pocałunek spełnia na nowo moje marzenia. Z Tobą największe zło przestaje mieć znaczenie, największe problemy przestają istnieć. Moje serce jest pełne. Posklejane i szczęśliwe. Ochraniasz mnie przed złem tego świata. Tylko przez Ciebie mogę płakać ze szczęścia, lub ze złości, przeklinając się za własną głupotę. Widzę jak starasz się mnie uszczęśliwiać, jak troszczysz się o mnie i czule witasz. Wierzysz we mnie taką wiarą na jaką mnie nigdy stać nie będzie. Czuję się księżniczką w tej bajce. Należę do Ciebie , a ty od zawsze należysz do mnie. Piszemy scenariusz naszego życia.
 

 

Przychodzi taki czas, że uświadamiasz sobie co tak naprawdę chcesz od życia, czego pragniesz i o czym marzysz. Teraz najważniejsze staje się to jak do tego dojść. Zmierzyć się z falą przeciwności i ludźmi, którzy chcą narzucić nam własne wartości. Po prostu nie wyobrażasz sobie, że coś może nie wyjść lub zostać zaniechane z jakiegoś błahego powodu. Przecież to twoje życie i tak naprawdę to ty decydujesz kto gra w nim razem z tobą
i to ty piszesz scenariusz. Nie przejmuj się jakimiś głupotami, czy bezmyślnymi ludźmi, którzy ci zazdroszczą, oni nie powinni mieć wpływu na TWOJE życie. To wcale nie jest trudne, nie bój się i żyj tak by być szczęśliwym i niczego nie żałować.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
`Wywierać na kogoś wpływ znaczy to samo, co obdarzać go swoją duszą. Człowiek taki nie posiada już wówczas własnych myśli. Nie pożerają go własne namiętności. Cnoty jego ni należą już do niego. Nawet jego grzechy, jeśli w ogóle grzechy istnieją, są zapożyczone od kogoś innego. Staje się on echem cudzej melodii, aktorem roli nie dla niego napisanej.`


~Oscar Wilde ' Portret Doriana Graya'~
 

 
Największy błąd jaki można popełnić, to pozwolić niektórym ludziom zostać w naszym życiu o wiele dłużej niż na to zasługują.
 

 

Pamiętaj, że nic nie dzieje się przypadkiem. Nie ma czegoś takiego jak przypadek, rozumiesz? To wszystko co się dzieje, każda rzecz, której doświadczasz , jest jedynie minimalną cześcią dokładnie opracowanego planu. Ten KTOŚ, tam w górze wymyślił Go precyzyjnie. I nie bój się jutra. Bo każda chwila ma w sobie ukryty sens.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Co cię nie zabije, to cię wzmocni-gdzie to ma sens? Zawsze kiedy słyszałam te słowa, przychodziło mi na myśl drzewo, w które uderza piorun, odzierając je z gałęzi i liści. Pozostaje tylko osmolony, chropowaty pień. Pień jest mocny i niezłomny, ale czy nadal jest drzewem, nawet jeśli krążą w nim jeszcze soki? Z człowiekiem jest tak samo. Każde złe doświadczenie odziera go z wierzchniej, miękkiej, delikatnej, wrażliwej tkanki. Następne podobne doświadczenie spływa po kościach. Ale dalsze, jeszcze gorsze i gorsze, odbierają kolejne uczucia. Człowiek nie uodparnia się na nie, traci tylko wrażliwość. Gdy liczba bodźców osiągnie dopuszczalny próg, pozostaje wreszcie tylko pierwotne jądro. Twarde i obojętne, animowane instynktem samozachowawczymi biologiczną wolą przetrwania. Czy tacy ludzie są jeszcze ludźmi? Czy może już zwierzętami, gorszymi nawet od ludzi, bo zdolnymi do bezwzględnego okrucieństwa.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Rodzice mówią, że jestem niedojrzała. Żebym głośno nie słuchała muzyki bo na starość będę głucha, żebym nie siedziała na ziemi, bo w przyszłości będę chorować. Mówią, żeby się ciepło ubierać, bo jak będę starsza to będę mieć problemy ze zdrowiem. Mówią, że nie powinnam wieczorami wychodzić z domu, bo to przecież nigdy nie wiadomo co czeka za rogiem, i w pochmurny dzień, mówią że powinnam zostać w domu, bo zmoknę i będę chora, bo nie warto w taką pogodę iść na rower, na spacer, ze znajomymi. Ale ja się pytam, po jaką cholere mam się tym martwić? Jaką mam gwarancje, że w ogóle dożyje tych dni o których tak mówią?! Zresztą, po co na starość będzie mi dobry słuch, wspaniałe zdrowie, co ja w tedy będę mogła zrobić. Czy nie lepiej mieć chociaż co wspominać? Wolę czerpać garściami póki jeszcze mogę. Przestać wreszcie tak bardzo martwić się o jutro.
 • awatar rainbow94: @Mc.Dreamy: Zgodze się z tym co mówisz, owszem. Ale jestem młoda, korzystam, po prostu. Nie ma w tym nic złego ; ) Z chęcią poczytam Twojego bloga ;)
 • awatar Mc.Dreamy: zdrowie jest ważne w każdym wieku,jeśli je zachowasz to i na starość będziesz mogła robić wiele rzeczy. Nie oznacza to jednak,że obecnie masz siedzieć pod kloszem,bo nie może Ci się nic stać. Racja jest po obu stronach,warto tylko znaleźć złoty środek. Przepraszam za spamowanie,ale... Jeśli masz wolną chwilę i trochę chęci to zapraszam na mojego bloga. Będzie miło jak zagościsz tam na dłużej przez dodanie np. do obserwowanych. Pozdrawiam.
 • awatar Arizona999: dobry tok myślenia
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Pięćdziesiąt twarzy Greya:

Umiem pieprzyć go ustami. Ponownie owijam język wokół główki, a on unosi biodra. Oczy ma teraz otwarte. Zaciska zęby, ponownie się wyginając, a ja wkładam go głębiej do ust, wspierając się na jego udach. Czuję, jak napina mięśnie nóg. Chwyta moje kucyki i teraz naprawdę zaczyna się poruszać. Ssę mocniej, oplatając język wokół żołędzi. Osłaniając zęby wargami, zaciskam usta. Nad sobą słyszę syknięcie, a zaraz po nim jęk. (...) To mój własny lód o smaku Christiana Greya


Jesteśmy świadomymi swych czynów dorosłymi i to, co robimy za zamkniętymi drzwiami, jest wyłącznie naszą sprawą. Musisz uwolnić umysł i słuchać swego ciała.


Trzeba pocałować wiele żab, nim trafi się na księcia.


Nie stosuj wobec siebie jakichś ogólnych sądów moralnych na podstawie tego, co myślą inni. Nie trać na to energii


Ogromną władzę człowiek zdobywa wtedy, gdy przekona samego siebie, iż urodził się po to, aby sprawować kontrole.


Mężczyźni tak naprawdę nie są skomplikowani, skarbie. Są bardzo prości i dosłowni. Najczęściej mówią to, co myślą. A my godzinami analizujemy ich słowa, gdy tymczasem wszystko powinno być jasne.


Lód w moim pępku topi się. Jestem gorąca gorąca, mokra i spragniona. Pragnę go w sobie, natychmiast!
 

 

uwielbiam cię nad życie. uwielbiam cię z każdym biciem mojego serca.
jesteś dla mnie wszystkim.
uwielbiam spędzać z tobą czas.
uwielbiam z tobą rozmawiać.
uwielbiam gdy się na mnie patrzysz.
uwielbiam gdy mnie przytulasz.
uwielbiam słyszeć twój głos.
uwielbiam gdy się śmiejesz.
uwielbiam gdy jesteś.
uwielbiam cię jak nikt inny.
nie umiem żyć bez ciebie.
oddałabym wszystko żebyś płakał tylko łzami szczęścia.
gdybym mogła być nieśmiertelna oddałabym ten dar tobie.
gdybym mogła zdjęłabym dla ciebie każdą gwiazdkę
z nieba.
gdyby moja łza potrafiła sprawić, że będziesz szczęśliwy, płakałabym cały czas.
gdyby mój oddech potrafił cię ogrzać, nie wstrzymywałabym oddechu nawet pod wodą.
gdyby mój dotyk potrafił cię uratować, nie puściłabym twojej ręki nawet podczas snu.
 

 
Nie wiem jak was, ale mnie ten film urzekł, jednocześnie stając się jednym z moich faworytów. To klika moich ulubionych cytatów z filmu ; ) Aczkolwiek nie omieszkam przeczytać książki <3Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje.


Czasami trafiasz na książkę, która przepełnia cię dziwną ewangeliczną gorliwością oraz niezachwianą pewnością, że roztrzaskany na kawałki świat nigdy już nie będzie stanowił całości, dopóki wszyscy żyjący ludzie jej nie przeczytają. Ale są też dzieła takie jak to, o których możesz opowiadać innym, książki tak rzadkie i wyjątkowe, i twoje, że dzielenie się nimi wydaje się niemalże zdradą.


Tak cię pochłania bycie sobą, że nie masz nawet pojęcia, jaka jesteś nadzwyczajna.


Ślady, które ludzie pozostawiają po sobie, zbyt często są bliznami.


Może "okay" będzie naszym "zawsze"?


Niektóre nieskończoności są większe niż inne.


Na tym świecie jest tylko jedna rzecz okropniejsza niż umieranie na raka w wieku szesnastu lat, a jest nią posiadanie dziecka, które na tego raka umiera.


Czuję się jak na rollercoasterze, który wciąż jedzie w górę.


W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie.


-Nie zabijają, dopóki ich nie zapalisz - powiedział, kiedy samochód zatrzymał się przy nas. - A ja nigdy żadnego nie zapaliłem. Widzisz, to metafora: trzymasz w zębach czynnik niosący śmierć, ale nie dajesz mu mocy, by zabijał.


To tylko nasza, a nie gwiazd naszych wina.


Radość z powodu twojego istnienia jest o wiele większa niż smutek z powodu twojej choroby.


Bez smutku nie zaznaibyśmy smaku radości.


Wydawało się, że to było całe wieki temu, jakbyśmy przeżyli krótką, ale mimo to nieskończoną wieczność. Niektóre wieczności są większe niż inne.


W ciągu tych nielicznych dni dałeś mi prawdziwą wieczność i za to dziękuje.


Na tym polega miłość. Miłość to dotrzymywanie obietnic wbrew wszystkiemu.


Czasami wydaje się, że wszechświat chce zwrócić na siebie uwagę.


Przebudzenie było koszmarne, bo przez krótki moment dezorientacji wydawało mi się, że wszystko jest normalnie, a potem rzeczywistość zmiażdżyła mnie na nowo.


Nie uważam, że wszyscy powinni mieć oboje oczu, nie chorować i tak dalej, ale każdy powinien przeżyć prawdziwą miłość, a ona powinna trwać przynajmniej do końca jego życia.


Żarłocznych ambicji ludzi nigdy nie zaspokajają spełnione marzenia, ponieważ zawsze pojawia się myśl, że można by było wszystko zrobić ponownie i lepiej.
 • awatar Alexandra's Story: Czytałam książkę i później oglądałam film. I książka trochę bardziej mi się spodobała, ale obie wersje są świetne
 • awatar rainbow94: @creativamente: No właśnie to jest ten minus, że kiedy obejrzysz film, to znasz już kolejność wydarzenia. A historia przepiekna, fakt ;)
 • awatar creativamente: Film przypadł mi o wiele bardziej do gustu niż książka. Może dlatego, że czytając ją, wiedziałam już, co po kolei się wydarzy. Aczkolwiek, sama historia przepiękna i dogłębnie wzruszająca :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
No witam ; ) Zaczynam moją przygodę z pingerem od nowa. Szkoła, matura i sprawy osobiste niestety uniemożliwiały mi jego prowadzenie, co bardzo lubiłam. ; ) Więc postanowiłam do tego wracać w każdej mojej wolnej chwili. Będę się dzielić z wami moimi amatorskimi zdjęciami, różnymi sentencjami, cytatami z filmów, książek, z muzyki. Komu się podoba zapraszam do obserwowania i komentowania. Zapewniam, że się odwdzięczę.